Obawiała się, że woda naleje się do nosa

Blog-Ania
Tak bardzo obawiała się, że woda zaleje jej nos, że przychodząc na pierwsze zajecia, przyniosła ze soba nakładkę (pływacki klip) na nos. Nigdy nie musiała jej używać! Jak to zrobiła?
Jedna z moich kursantek — Ania, kiedyś poślizgnęła się i wpadła do stawu. Na szczęście udało jej się szybko wyjść z wody – nie potrafiła wtedy pływać. To doświadczenie zapamiętała na długo. Kiedy przyszła na pierwsze zajęcia, zaczynała od poziomu dla początkujących, niepływających.

“Nigdy profesjonalnie się nie uczyłam pływać. Próbowałam tak ze znajomymi, ale nigdy się nie udało.”

Ania kurs pływania rozpoczęła od zera. Przeszła przez cały program jaki stworzyłam dla początkujących, wliczając proces przełamywania lęku i oswajanie się z wodą. Zaczęła na małym basenie, na płytkiej wodzie. Potem przeszła na duży basen z głęboką wodą.

Jak Ania wspomina swoje początki nauki pływania ze mną?

Co Cię przekonało by rozpocząć naukę?
Ania: Twoje ogłoszenie na Facebooku. Jak je zobaczyłam, to w ten sam dzień zadzwoniłam i miałam zajęcia wieczorem i od tej pory zostałam.
Co Ci dał program według którego uczyłaś się pływać?
Ania: Pozbyłam się strachu przed wodą. W pierwszym dniu przekonałaś mnie, by ściągnąć nakładkę na nos i od tej pory jej nie używam!
Ewa: Oooo przypominam sobie!
Ania: Nawet daje już radę bez okularków pływać.
Co Ci dał mój program nauczania i taki dobór ćwiczeń?
Ania: To, że umiem opanować panikę w wodzie. Kontrolę oddychania. Wyjście z takich sytuacji jak zachłyśnięcie wodą. Numer jeden to było oddychanie, skupienie się na tym.

Jestem mega dumna z Ani i jej postępów! Konsekwecja w chodzeniu na basen i uważność co i jak ćwiczyć, zaowocowały tym, że przeszła drogę od nakładki na nos z obawy zalania twarzy wodą, po skoki do wody bez nakładki i bez okularków!

Jak widzisz, nie wystarczy tylko chcieć nauczyć się pływać – Ania próbowała wcześniej się uczyć korzystając z porad znajomych. Osiągnęła swój cel korzystając z profesjonalnego programu dla początkujących.
Program, który posłużył Ani jest fundamentem kursu online z pływania, jaki stworzyłam w ramach wirtulanej szkoły pływania – Pływanie w onlajnie. Kurs przede wszystkim jest dla osób decydujących się na samodzielną naukę pływania, by nie pozostawiać samokuków bez profesjonalnego wsparcia.
Dołącz do “Pływania w onlajnie” i rozpocznij swoją naukę, korzystając z mojego wsparcia, bez względu na odległość!
PS. Liczba miejsc w grupie jest ograniczona!

Chcesz nauczyć się pływać?

Przełam lęk przed wodą i naucz się podstaw pływania, by czuć się swobodnie w wodzie i korzystać z basenów oraz wodnych atrakcji! Skorzystaj z METODY BEZDOTYKOWEJ i procesu oswajania się z wodą oraz programu podstaw pływania do samodzielnej nauki

Social share:
Facebook
Twitter
LinkedIn