Opinie kursantów Wirtualnej Szkoły Pływania, którzy uczą się pływać z moich kursów online

Opinie kursantów Wirtualnej Szkoły Pływania, którzy uczą się pływać z moich kursów online

Odtwórz wideo

Regina
Bonk

Regina Bonk

Nie potrafiła pływać i dzięki kursom online samodzielnie przepływa całe długości basenu!

Dołączyła do Wirtualnej Szkoły Pływania
i korzysta z moich kursów online.
Zaczynała od I Poziomu.
Odtwórz wideo

Barbara

Ostafińska-Molik

Już od pierwszych ćwiczeń dostrzega korzyści z kursów online, a nauka pływania jest dla niej ogromną przyjemnością!

Dołączyła do Wirtualnej Szkoły Pływania
i korzysta z moich kursów online.
Zaczynała od I Poziomu.

Opinie kursantów, którzy chodzili na zajęcia i uczyli się według programu Swim Boost

Opinie kursantów, którzy chodzili na zajęcia i uczyli się według programu Swim Boost

Posłuchaj co o programie Swim Boost i bezdotykowej metodzie, mówią Kasia i Łukasz, którzy kiedyś się topili, a dziś swobodnie pływają!

Odtwórz wideo

Katarzyna
MacRae

Katarzyna MacRae

"Moje największe osiągnięcie jest to, że się pozbyłam lęku przed głęboką wodą."

Odtwórz wideo

Łukasz
Gudan

Łukasz Gudan

"Od razu jak nauczyłem się pływać, nauczyłem pływać swoje dzieci."

Chcesz uczyć się pływać z programem Swim Boost, z którego skorzystają moi kursanci?

Chcesz uczyć się pływać z programem Swim Boost, z którego skorzystają moi kursanci?

Jeśli Twoim marzeniem jest nauczyć się pływać, to tylko z Swim Boost. Już na trzeciej lekcji mój cel został osiągnięty. Coś czego kiedyś bardzo się bałam, teraz sprawia mi ogromną radość. Dzięki podejściu i wiedzy jaką posiada Ewa przełamałam swój lęk. Jeśli nadal zastanawiasz się czy dasz radę, to po prostu zapisz się do Swim Boost, a zobaczysz, że nie ma rzeczy niemożliwych. Daj sobie szansę już dziś. Serdecznie polecam ♡
Magdalena Kucharska
Próbowałam już wcześniej lekcji pływania bez żadnych sukcesów. Chodziłam na zajęcia przez miesiące, ale nigdy nie nauczyłam się pływać bez pomocy zawstydzających „makaronów” itp. Bez nich nie mogłem sobie pozwolić, by oddalić się od ściany. Po spędzeniu jednej godziny z Ewą, mogę teraz samodzielnie unosić się na brzuchu z głową pod wodą, bez trzymania się czegokolwiek i używania jakichkolwiek „makaronów”. Ewa sprawia, że czuję się bardzo bezpiecznie, a jej instrukcje są jasne i łatwe do wykonania. Do tej pory tempo postępu nauki pływania jest niesamowite i nie dałbym rady tego zrobić bez Ewy!
Amy Bradford
Polecam. Bardzo efektywny system nauczania sprawia ze postęp w nauce idzie niesamowicie szybko, ponadto panie są bardzo przyjazne i do każdego ucznia podchodzą w indywidualny sposób .
Iwo Skowronski
W ciągu zaledwie 9 półgodzinnych lekcji, zmieniłam się z osoby ledwo unoszącej się na wodzie, w pływającą całą długość basenu. Zarówno kraulem jak i na grzbiecie. Wszystko, co osiągnąłem, zawdzięczam Swim Boost. Instrukcje są proste i skuteczne. Po każdej lekcji zrobiłam duży postęp.
Hongyi, Cambridge
Trudno było się przyznać, że mając ponad 40 lat z trudem pływałam, bo bałam się głębokiej wody. Podczas jednego lata uczestniczyłem w około 10 trzydziestominutowych lekcjach z Ewą i nawet nie zauważyłem, kiedy i jak zapomniałem o swoich obawach i zacząłem pływać na głębokiej wodzie. Teraz mam ponad 50 lat i nadal uwielbiam pływać.
Zhenia, Cambridge
Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Zaczynałam jako osoba poczatkująca. Z każda kolejną lekcją nabierałam pewności siebie, dzięki profesjonalnemu podejściu Ewy do nauki pływania. Jak najbardziej polecam każdemu zajecie z Swim Boost.
Weronika Tąporowska
Uważam, że lekcje w Swim Boost są bardzo pomocne. W przeszłości gdzieś indziej brałem udział w lekcjach, by oduczyć się złych nawyków, ale nie odnosiło to sukcesu. W Swim Boost powrót do podstaw jest dla mnie ogromną różnicą i mam pewność, że jestem na dobrej drodze, by stać się kompetentnym pływakiem. Wielkie dzięki za dotychczasową pomoc.
Jenny, Cambridge
Byłem osobą całkowicie nieumiejącą pływać, ze strachem przed wodą. Po zaledwie 10 lekcjach, pływam na plecach i prawie potrafię oddychać w kraulu. Nigdy nie myślałem, że kiedykolwiek dojdę do tego punktu. Ewa jest genialna. Mówi jasno i jest bardzo cierpliwa. Serdecznie polecam Ewę i Swim Boost.
John Day
Jestem bardzo zadowolona z zajęć, zauważyłam postęp już po pierwszych zajęciach. Jeszcze dużo czasu mi zajmie oswojenie się z wodą, ale jestem na jak najlepszej drodze dzięki Twojej pomocy! Jak najbardziej polecam zajęcia chcącym się uczyć pływać.
Anna, Cambridge
Ewa Potopianek (Dzida) jest zdolną panią, która uczy nas - swoich uczniów, technik potrzebnych do udanego pływania. Do tej pory uczestniczyłem w około czterech zajęciach, moja pewność siebie znacznie wzrosła. Ewa wyraźnie wie, o czym mówi i jak najbardziej jest w stanie udzielić potrzebnych wskazówek. Jest zarówno cierpliwa, jak i zachęcająca. Polecam jej usługi wszystkim, którzy chcieliby się uczyć pływać. W 2016 r. Ewa zmieniła trwający całe życie lęk przed wodą mojej żony, w umiejętność pływania oraz nurkowania do dna basenu i wyławiania rzeczy.
Robin Nelson
Bardzo polecam!!! Jako osoba poczatkująca już po pierwszych zajęciach nie miałam wątpliwości, że Swim Boost to trafiony wybór. Ewa jest super profesjonalna, doświadczona i bardzo miła.
Agnieszka Król
Swim Boost bardzo wzmocniło moją pewność siebie na głębokiej wodzie i to zaledwie w miesiąc! Dziękuję Ewo. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć w czym jeszcze mi pomożesz! Gorąco polecam Ewę i jej zespół.
Shannon Bubb
Gorąco polecam Swim Boost, ponieważ zajęcia odbywają się w małych grupach, a nauczyciele są bardzo uważni i cierpliwi, oraz udzielają porad dostosowanych do każdej osoby. Są bardzo entuzjastyczni i zachęcający i naprawdę pomogli mi zwiększyć moje zaufanie do wody i poprawić moją technikę pływania.
Alina, Cambridge
Swim Boost jest idealna szkołą nauki pływania dla osób już pływających jak i uczących się. Praca w małych grupach daje możliwość w pełni wykorzystania czasu lekcyjnego. Atmosfera bardzo miła i rzetelne podejście trenerów. Swim Boost okazało się idealnym miejscem dla mojej niepełnosprawnej córki dla nauczycieli nie bylo żadnego problemu aby dołączyła do grupy.
Karolina Kortas
Bardzo polecam lekcje pływania dla dorosłych w Swim Boost, ponieważ trzy osobowe zajęcia oznaczają, że nauczyciel może skupić się na każdej osobie indywidualnie. Ewa jest miła i daje ci pewność siebie. Nie mogę uwierzyć, że po 4 krótkich lekcjach (30 minut) mogę unosić się na plecach, zawsze myślałem, że to dla mnie niemożliwe!
Caroline Oriokot
Świetne zajęcia. Profesjonalne i indywidualne podejście. Byłam w różnych szkołach pływania i ta jest zdecydowanie najlepsza. Polecam 🙂
Ewa Mikuszewska
Przed rozpoczęciem lekcji pływania z Ewą, pływałam bardzo powoli i moja technika pływania nie była dobra. Ewa znacznie pomogła mi poprawić wszystkie cztery style pływania i dodała mi pewności siebie do pływania na wodach otwartych. Podczas lekcji, Ewa świetnie łączy motywację, cierpliwość i humor, dzięki czemu jej lekcje są zawsze satysfakcjonujące i przyjemne. Ewa pomaga zidentyfikować moje cele pływackie i pracować nad nimi - ma dużą intuicję do tego, co będzie dla mnie dobre podczas danej lekcji. Ewa ma fantastyczną umiejętność wyjaśniania rzeczy, które są wyzwaniem podczas nauki pływania. Potrafi zidentyfikować zmiany - nawet te małe - które mają duże znaczenie dla szybkości i wytrzymałości w pływaniu.
Sue, Cambridge
Kilka tygodni temu dołączyłem do Swim Boost jako absolutnie początkujący i muszę powiedzieć, że już widzę w sobie wielkie postępy. Rośnie też moja pewność siebie. Ewa świetnie wskazuje obszary, które należy poprawić, by je ulepszyć, oraz świetnie wyjaśnia technikę pływania. Z pewnością polecam Swim Boost każdemu, niezależnie od poziomu doświadczenia.
Ranju, Cambridge
Profesjonalizm w każdym calu. Progres, który poczyniłem dzięki zajęciom jest niewyobrażalny. Zdecydowanie polecam!
Bartłomiej Piątek
Pani Ewa jest doświadczoną instruktorką, trafnie oceniającą możliwości uczącej się osoby, a więc dopasowuje odpowiednio trening. Nie ma marnotrawienia czasu, więc w pełni wykorzystany czas jest adekwatny do ceny. Polecam na 5+.
Tomasz Witkowski
Zespół w Swim Boost jest niesamowity. Po ponad 60 latach ogromnej traumy przed wodą, nawet chodzenia w pobliżu rzeki, w kilkanaście lekcji, pływam pod wodą. Na ostatnich zajęciach, choć troszkę jeszcze niechętnie, udało mi się samodzielnie leżeć na plecach! Nie wiem jak wystarczająco Swim Boost polecić. Nauczyciele są bardzo zachęcający i uczą pływać w dostosowanym do potrzeb uczestników tempie, ponieważ zdają sobie sprawę, że każdy jest inny. Swim Boost’owi daję 12 na 10!
Diane Barnes
Profesjonalne podejście do tematu. 100% polecam.
Paulina Golec
Razem studiowałyśmy
i dobrze zna moje podejście do tego co robię

Powyższe opinie pochodzą od klientów, którzy korzystali z moich indywidualnych lub grupowych zajęć oraz kurantów Wirtualnej Szkoły Pływania korzystających z moich kursów online. Zasady gromadzenia, weryfikowania i publikowania opinii są opisane w regulaminie.

Powyższe opinie pochodzą od klientów, którzy korzystali z moich indywidualnych lub grupowych zajęć oraz kurantów Wirtualnej Szkoły Pływania korzystających z moich kursów online. Zasady gromadzenia, weryfikowania i publikowania opinii są opisane w regulaminie.

Sekretem efektywnej nauki jest wiedzieć jak uczyć się pływać, by nauczyć się pływać!

Nie potrafisz pływać?

Chcesz się nauczyć z moją pomocą?

Zapraszam do Wirtualnej Szkoły Pływania!

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2021 © Swim Boost Ltd
Wszelkie prawa zastrzeżone. 2021 © Swim Boost Ltd