Odkładasz naukę pływania?

Blog-odkładasz

To kluczowa różnica powodująca, że odwlekamy decyzję o nauce pływania

Jak jest różnica między nauką pływania dla dzieci, a nauką pływania dla dorosłych? O nauce pływania dla dziecka nie decyduje dziecko – przynajmniej na początku, to decyzja rodzica. O nauce pływania dla dorosłego, decyduje sam dorosły.

Jaki z tego wniosek?

To od Ciebie zależy, kiedy rozpoczniesz swoją naukę pływania! Nikt za Ciebie tej decyzji nie podejmie.

Już próbowałeś?

Być może już kiedyś próbowałeś się uczyć pływać, ale nic z tego nie wyszło. Być może kiedyś się topiłeś i lęk przed wodą jest tak wielki, że nie dopuszczasz do siebie myśli, że nigdy nie jest za późno, by nauczyć się pływać.

Co może zniechęcić?

Z pływaniem jest tak, że warto wiedzieć od czego i jak zacząć, bo źle dobrane ćwiczenia i metody, mogą sprawić, że najprościej w świecie się zniechęcamy. Dlatego tak ważne jest, by świadomie podejść do tematu, w szczególności wtedy, kiedy chcemy się samodzielnie uczyć pływać.

Samouki są wśród nas!

Jakby nie było, nie każdy ma możliwość i nie każdy chce dołączyć do lekcji pływania. Z tą myślą stworzyłam wirtualną szkołę pływania: PŁYWANIE W ONLAJNIE. By samodzielną naukę pływania uczynić bezpieczniejszą i efektywniejszą.

Ciekawostka:

Jako dziecko nie miałam możliwości chodzić na lekcje pływania i też kiedyś byłam samoukiem, jak i ogrom moich znajomych. Wskazówki „zza biurka” zdecydowanie by mi ułatwiły samodzielną naukę pływania.

Co jest ważne podczas samodzielnej nauki pływania?

Co powoduje, że nauka przynosi efekty?

Skąd brać pomysły?

Kursy online jakie tworzę dla samouków, zawierają profesjonalne wskazówki o tym, jakie wykonywać ćwiczenia, by krok po kroku samodzielnie uczyć się pływać. Uczą podstaw bezpieczeństwa w wodzie i budują dobre nawyki od samego początku. Oparte są o moje ponad 20-letnie doświadczenia w nauczaniu pływania, a „bezdotykowa” metodyka jest dostosowana do potrzeb samouków.

Kurs Online - POCZĄTKUJĄCY

Kurs online dla samouków składa się z:

Program kursu online i ćwiczenia są stworzone z myślą o samoukach pływania. Bo nie ma to jak zamiast „podglądania innych”, podejść do tematu świadomiej i skorzystać z profesjonalnych wskazówek.
Nauka pływania ma być przyjemnością, bo tylko wtedy mamy ochotę na regularne chodzenie na basen. To bardzo ważne, ponieważ bez regularnej praktyki, za daleko nie dopłyniemy 💦💦💦
Zgadzasz się ze mną?

Chcesz nauczyć się pływać?

Przełam lęk przed wodą i naucz się podstaw pływania, by czuć się swobodnie w wodzie i korzystać z basenów oraz wodnych atrakcji! 💦💦💦

Szkoda czasu na odkładanie nauki pływania!

Skorzystaj z METODY BEZDOTYKOWEJ i procesu oswajania się z wodą oraz programu podstaw pływania do samodzielnej nauki.

Więcej informacji dowiesz się klikając poniższy guzik.

Zapraszam do wirtualnej szkoły pływania.

Pomogę Ci!

Ewa Potopianek

Social share:
Facebook
Twitter
LinkedIn