Wycieczka na basen ze swoimi dziećmi była dla niego niemożliwa

Blog - Łukasz

Tak bardzo bał się wody, że wycieczka na basen ze swoimi dziećmi, była dla niego niemożliwa. Jednak dziś Łukasz nie wyobraża sobie wakacji bez dostępu do basenu!

Jak pokonał lęk przed wodą?

Łukasz od wielu lat próbował swoich sił, by jakoś pokonać lęk przed wodą. Widział, jak inny świetnie sobie radzą w wodzie, ale mu ciągle nauka pływania nie wychodziła.
Miał świadomość, że potrzebuje profesjonalnej wiedzy o tym, jak uczyć się pływać, by nauka była efektywna. Wiedział, że podglądanie jak inni pływają, nic mu nie daje. Potrzebował konkretnych ćwiczeń dostosowanych do jego poziomu i praktycznych wskazówek.
Skorzystał z mojego autorskiego programu, jaki stworzyłam dla początkujących dorosłych. W ten sposób poznał ćwiczenia, dopasowane do jego umiejętności, by krok po kroku, przejść od lęku do swobody w wodzie.

Kiedy przeszedł przez cały proces do adaptacji i program do samodzielnej nauki pływania dla dorosłych:

Mimo że wcześniej przez wiele lat nauka pływania nie szła mu dobrze, nie poddał się w dążeniu do swojego celu! Konsekwentnie z tygodnia na tydzień, chodził na basen i wykonywał ćwiczenia z mojego programu dla początkujących dorosłych. Dziś dla Łukasza wypad na basen z dzieciakami, stał się cotygodniowym nawykiem!

Jak widzisz, nie wystarczy po prostu chodzić na basen

Musisz wiedzieć co, jak i w jakiej kolejności ćwiczyć, aby nauka pływania przyniosła pożądane efekty.
Program, z którego korzystał Łukasz, opracowałam z myślą o osobach, które decydują się na samodzielną naukę — z różnych powodów m.in.:
Wiem dobrze, co to znaczy przełamywać lęk przed wodą i uczyć się samodzielnie podstaw pływania. Też kiedyś byłam samoukiem. Szukałam porad u znajomych, którzy mimo ogromnych chęci, nie potrafili mi wytłumaczyć co i jak ćwiczyć.

Poznaj mój autorski program do samodzielnej nauki pływania

Uczę pływać od ponad 20 lat. W 2021 roku stworzyłam wirtualną szkołę pływania — Pływanie w onlajnie. Dzięki temu, bez względu na odległość, pomagam oswoić się z wodą i uczę fundamentów pływania, w oparciu o autorski program i kurs online do samodzielnej nauki pływania.

Dołącz do Wirtualnej Szkoły Pływania -
PŁYWANIE W ONLAJNIE, by Twoja samodzielna nauka była bezpieczniejsza, efektywniejsza i przyjemniejsza.

Poznaj mój autorski program SWIM BOOST dla dorosłych, aby krok po kroku, samodzielnie uczyć się pływać. By Twoja nauka była przyjemniejsza, bezpieczniejsza i efektywniejsza.
Social share:
Facebook
Twitter
LinkedIn